K vytvoření cenové nabídky schodiště je zapotřebí pár základních informací. Jednou z variant je, poskytnutí projektové dokumentace, kde jsou schody zakresleny, tzn půdorys včetně rozměrů. Pokud zákazník nemá projekt k dispozici, stačí jednoduchý orientační náčrt rozměrů stropního otvoru a rozměrů schodiště, včetně výšky poschodí (podlaha-podlaha).

Dále je nutné uvést, zda-li bude schodiště otevřené (bez podstupnic) nebo uzavřené (s podstupnicemi), z jakého materiálu (smrk, borovice, jasan, buk, dub, atd.) a v neposlední řadě tvar zábradlí - ukázky naleznete v sekci zábradlí a galerie. Je možné také specifikovat doplňující požadavky jako je: osvětlení schodiště, moření/bělení materiálu, madla na zdi, zda-li má být zábradlí i na galerii apod.

Tyto podklady lze zaslat emailem, nebo si domluvit schůzku u nás na vzorkovně, kde je vše v reálných rozměrech a případné dotazy Vám zodpovíme osobně. Více informací o vzorkovně.

 

    Další variantou je domluvení schůzky přímo na místě, kdy pan Sluka zaměří daný otvor pro schodiště a na základě požadavků zákazníka zpracuje cenovou nabídku.