Kontakt
Reference

Schodiště - Březinovi

Děkujeme firmě Schody Sluka za precizně odvedenou práci: počínaje výběrem typu schodiště, 3D návrhem až po samotnou realizaci. Schodiště se stalo dominantou našeho domu.

Březinovi

post image

Všechny články v kategorii reference

blog post image

Schody Kozákovi

Od firmy Schody Sluka máme schody dle představ v naší nové poloroubence. Od prvotního návrhu až po montáž bylo vše profesionální a perfektní. Jsme maximálně spokojení. Děkujeme.

/recenze jsou převzaté z portálů Firmy.cz a z Google.cz a následně publikovány na našich stránkách/

blog post image

Schody - Vrabcovi

Schody Sluka s.r.o. je firma, která svou činnost dělá srdcem, ostatně výstup jejich práce je očividným důkazem jejich snahy, profesionality a zkušeností. Jsme velmi spokojení nejen se samotnou realizací nádherného schodiště, které utváří teplo domova, ale také se vstřícností a ochotou zaměstnanců firmy.

Pokud někdo přemýšlí o volbě kvalitního výrobce schodů, doporučujeme právě firmu Schody Sluka..

/recenze jsou převzaté z portálů Firmy.cz a z Google.cz a následně publikovány na našich stránkách/

blog post image

Schodiště Svátkovi

U schody sluka jsme si nejprve nechali udělat schody v nove chalupě.Perfektní práce při návrhu, kde se díky zkušenostem doptávali na věci, co klienta nenapadnou. Výsledkem detailně vytvořený návrh na počítači, takže víte předem, co kupujete.


Ze všech truhlářů, řemeslníků, projektantů co jsme za dobu stavby poptávali byla spolupráce s firmou Sluka jedna z nejlepších.
Proto jsme si u nich nechali vyrobit ještě stůl, škoda, že nedělají celé domy :).


Cenově bych řekla dražší než místní, hl. Jablonečtí, truhláři, ale nám to za to stalo, hlavně díky preciznímu návrhu a skvělému zpracovaní.

/recenze jsou převzaté z portálů Firmy.cz a z Google.cz a následně publikovány na našich stránkách/

blog post image

Schody - Křížany

Oslovil jsem několik společností zbývající se výrobou schodišť. Společnost Schody Sluka můžeme jenom doporučit.Velmi profesionální přístup k potřebám klienta a důkladná znalost své práce. Výměna schodiště u nás v RD proběhla kvalitně, rychle, během jednoho dne a to včetně úklidu po sobě!

Schodiště vypadá nádherně, stejně jako v návrhu od pana Sluky. Děkujeme celé společnosti Schody Sluka. Krásné Vánoce a ať se Vám daří.

Klienti Křižany.

/recenze jsou převzaté z portálů Firmy.cz a z Google.cz a následně publikovány na našich stránkách/

blog post image

Schodiště - Koublovi

Na základě předchozích doporučení jsme s firmou Schody Sluka realizovali schodiště.
Komunikace i realizace probíhala bez problémů, termíny byly dodrženy a vše co se
domluvilo, také platilo. Na výběr mají spousty variant, které najdete na jejich webu. Schody
jsou velmi kvalitně zpracované, nevržou a jsme s nimi spokojeni.
Finálním produktem pro náš dům byly jasanové, olejované schody, které jsme po realizaci
obestavěli příčkou a vznikl nám pod schodištěm úložný prostor.

blog post image

Schodiště - Krtičkovi

Firmě Sluka jsme postupně zadali tři zakázky v jednom nově postaveném domě. Všechny zakázky vyžadovaly individuální přístup pro jejich složitost a nadstandardní technické řešení. Tvůrčí spolupráce začala již samotnými návrhy a simulací, byla zakončena montáží a precizním doladěním detailů. A byla to radost pozorovat tak sehranou partu při práci.

Na firmě si ceníme nejen jejich technické zdatnosti a odbornosti, ale i schopnosti komunikace, spolehlivosti a kreativity. S prvním schodištěm předvedli funkčnost, s druhým praktičnost a třetí se stalo povedeným uměleckým dílem. Svedou cokoliv, možná i schody do nebe...

Kateřina a Michal Krtičkovi

blog post image

Schodiště - Helikarovi

Chtěli bychom poděkovat celému realizačnímu týmu, který se podílel na výrobě a montáži našich dvou schodišť. Výsledkem je kvalitně a profesionálně odvedená práce, a to od zaměření, přes zpracování grafických návrhů včetně řešení detailů (pro nejdokonalejší výsledek), až po samotnou montáž. Schodištĕ se tak stala dominantou domu. Výsledek předčil naše očekávání a všem zúčastněným patří VELKÉ DÍKY.

Děkujeme Helikarovi

blog post image

Schodiště - Komárkovi

S firmou Schody Sluka jsme byli při realizaci našeho schodiště spokojeni ve všech směrech. Výborná komunikace, profesionální přístup a kvalitní zpracování. Schodiště se nakonec stalo jedním z našich nejoblíbenějších prvků v interiéru. Realizace předčila naše očekávání, vyplatí se investovat do kvalitního produktu.

Komárkovi

blog post image

Schodiště - Svěženovi

Krátce řečeno - Schody Sluka jsou skvělí odborníci. Rekonstruovali jsme celý dům a pozvali si firmy zvučných jmen, ale s žádnou jsme neměli tak příjemnou zkušenost jako se schody Sluka. Výsledek byl přesně podle vizuálu, který jsme sestavili na začátku. Žádné nepříjemné překvapení se nekonalo.

Pánové po sobě na závěr uklidili a zanechali schody tak, aby se nad nimi dalo žasnout. Vskutku kontrast vůči firmám, které úklid po sobě považují za nadstandard a po sobě zanechají binec.

Schody jsou nádherné a jistě budou i dobře sloužit.

Bravo!

Zdeněk Svěžen

Zdeněk Svěžen

blog post image

Schodiště - Lhotovi

Dodavatele schodiště jsme si na počátku vybírali podle komunikace a návrhů technického řešení schodiště, neboť pro samotné schodiště bylo v interiéru relativně málo místa a bylo nutné sladit také výšky výstupů z podesty, pánové se ukázali jako řešitelé a velmi dobří řemeslníci. Technické provedení schodiště, řemeslné zpracování i montáž byly provedeny na vysoké odborné úrovni. U společnosti schody Sluka oceňujeme zejména dobrou cenu, výbornou komunikaci, pořádek na stavbě a velmi dobré řemeslo. Na schody je skutečně radost se dívat, a ještě větší po nich chodit.

Lhotovi

blog post image

Schodiště - Novotní

Velice si vážíme profesionálního přístupu pana Lukáše Sluky, který s námi spolupracoval při přípravě zakázky. Vizualizace na míru zasazena přímo do našeho interiéru nám vyrazila dech! Díky tomu jsme mohli velice konkrétně doladit veškeré detaily, které přispěli k úžasnému výsledku.

Montáž i s ohledem na složitost byla hotová během pouhých 2 dnů. Veškeré části schodiště byly perfektně připraveny předem a vše proběhlo bez jediného zaváhání. Přístup celého týmu byl skvělý. Páni Libor a Lukáš Slukovi se výborně doplňují ve zkušenostech a inovacích, které celou realizaci posouvají k naprosté profesionalitě.

Po předchozích negativních zkušenostech jsme chtěli schodiště realizovat firmou, která se zabývá pouze výrobou schodů, nechtěli jsme kompromisy a naprosto přesně jsme věděli, co chceme.

Zadání jistě nebylo jednoduché, ale firma Schody Sluka s. r. o. splnila naše požadavky nad očekávání.

Chtěli bychom všem členům týmu moc poděkovat, schodiště se stalo dominantou našeho interiéru, na který můžeme být pyšní do konce života.

Honza a Monika Novotní

blog post image

Schodiště - Březinovi

Děkujeme firmě Schody Sluka za precizně odvedenou práci: počínaje výběrem typu schodiště, 3D návrhem až po samotnou realizaci. Schodiště se stalo dominantou našeho domu.

Březinovi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce,dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajůGDPR.